• banner

Prace na wysokości – Warszawa i okolice

Specjalizujemy się w specjalistycznych pracach na wysokości w Warszawie. Prace wysokościowe należą do prac szczególnie niebezpiecznych, dlatego wszelkie roboty budowlane, konserwatorskie, czy montażowe przeprowadzane na wysokości, wymagają odpowiedniego przeszkolenia i uprawnień. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy posiadający niezbędne uprawnienia związane z wykonywanym zawodem. Stosowane przez nas techniki alpinistyczne umożliwiają szybkie i dokładne przeprowadzenie wszelkich prac wysokościowych.

Zajmujemy się malowaniem elewacji. Ponadto montujemy reklamy wielkoformatowe i banery oraz czyścimy dachy i miejsca trudnodostępne. Podejmujemy się również wszelkich prac konstrukcyjnych i demontażowych oraz likwidacji zagrożeń na wysokości. Zapewniamy precyzyjne wykonanie usług oraz gwarantujemy bezpieczeństwo w miejscu pracy. Chętnie podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Prace wysokościowe przeprowadzamy zarówno dla firm oraz instytucji, jak i Klientów indywidualnych. Zachęcamy do współpracy z Pierwszym Prywatnym Pogotowiem Alpinistyczno-Nurkowym w Warszawie.